fbpx Licentie voor één klas | GalactIQ Overslaan en naar de inhoud gaan
CLASSROOM PLAN galactIQ Education

Licentie voor één klas

Image
Smart Pricing
Image
Bouwt hun verbeelding op
Image
Leer gereedschap

De perfecte manier om met GalactIQ te beginnen

Bent u een leraar op zoek naar een krachtig, gebruiksvriendelijk hulpmiddel om uw leerlingen STEM-onderwijs te geven? Kijk dan niet verder dan GalactIQ!

GalactIQ is een educatief softwareplatform dat speciaal is ontworpen om STEM-onderwijs in de klas te geven. Het biedt een breed scala aan functies en tools die het gemakkelijk maken voor docenten om boeiende TECH-lessen te geven aan leerlingen.

Als u net begint met galactIQ Education, is onze Classroom License de perfecte optie voor u. Dit is wat u moet weten:

Wat is de Klaslicentie?

De klassikale licentie is een maandelijks abonnement dat u toegang geeft tot alle functies en hulpmiddelen van galactIQ voor maximaal 35 leerlingen. Het is de perfecte optie als u een leraar bent die galactIQ in uw eigen klas of kleine groep wil uitproberen. Met de klassikale licentie hebt u de flexibiliteit om uw abonnement op elk moment te annuleren of te pauzeren, waardoor u volledige controle hebt over uw abonnement.

Wat zijn de voordelen van de Classroom License?

Met de klassikale licentie krijgt u toegang tot een groot aantal voordelen, waaronder

 • Volledige toegang tot alle functies en tools van het galactIQ softwareplatform.
 • De mogelijkheid om tot 35 studentenaccounts aan te maken en te beheren, elk met hun eigen individuele logins en profielen.
 • Volledig galactIQ curriculum voor de leeftijdsgroep van uw leerlingen.
 • Voortdurende ondersteuning en hulp van ons team van deskundigen, die altijd beschikbaar zijn om uw vragen te beantwoorden en u te helpen het meeste uit het galactIQ educatieve softwareplatform te halen.

Hoeveel kost de licentie voor één klas?

De Classroom License is beschikbaar voor slechts €59,99 per maand, waardoor het een betaalbare optie is voor leraren en opvoeders.

Hoe begin ik met de licentie voor één klas?

Beginnen met de Classroom License is eenvoudig! Klik gewoon op de knop "Word vandaag lid" hieronder om uw account aan te maken en u te abonneren op de Classroom License. Ons team zal binnenkort contact met u opnemen om u op weg te helpen en eventuele vragen te beantwoorden.

Wacht niet - schrijf u vandaag nog in voor de Classroom License en begin met STEM-onderwijs met GalactIQ!

Slechts één bestand.
2 MB limiet.
Toegestane types: gif, jpg, jpeg, png.
 • Indrukwekkend!

  "De afleveringen over het ontwikkelen van videogames zijn opgedeeld in beheersbare stappen, waardoor alle kinderen in mijn klas een functionerend, speelbaar spel konden ontwikkelen. Wat echter echt indruk op me maakte, waren de mogelijkheden om met de code te experimenteren; waardoor mijn klas een echt uniek spel kon maken. Ik kan niet geloven hoe snel we van nul naar held zijn gegaan!"

  Jack Barber
 • "...de les was zo goed voorbereid..."

  We gebruikten de eerste aflevering van de robotica-reeks en onze leerlingen genoten met volle teugen van de les.  De instructies waren uitgebreid voor zowel de leerlingen als de leerkrachten en de kinderen konden ze volgen om hun individuele rover te bouwen en waren enthousiast toen ze zagen dat de commando's die ze instelden de rover lieten bewegen. Als leerkrachten waardeerden we het feit dat de les zo goed was opgezet en dat er mogelijkheden waren voor discussie en voor het oefenen van digitale vaardigheden. We zien het potentieel van deze educatieve oplossing en hoe het een aanvulling kan zijn op het lesprogramma van een basisschool.

  Lucy White and Ema Caires dos Santos
 • "Een praktische aanpak met veel creativiteit ..."

  Mijn kinderen hebben meer dan twee jaar op de galactIQ Academy gezeten. In die periode hebben Diego en Gabriel veel leuke dingen geleerd, zoals programmeren met Scratch, websites maken met Javascript en HTML, robots met Lego programmeren, enzovoort.

  Het personeel is vriendelijk, professioneel en altijd bereid om te helpen. De aanpak is hands on en er komt veel creativiteit bij kijken. Het was een zeer aangename en lonende ervaring voor mijn kinderen. Ik raad het ten zeerste aan voor alle kinderen (en volwassenen) die programmeer- en roboticavaardigheden willen ontwikkelen terwijl ze hun creativiteit toepassen en genieten van een onderhoudende leeromgeving.

  Amina Omerovic
 • Een fantastisch hulpmiddel voor leraren

  "Galactiq is een fantastisch hulpmiddel voor leraren. Het helpt om het verloop van de les te volgen, een overzicht te krijgen van hoe de leerlingen het doen, en stimuleert de participatie en samenwerking van leerlingen. Het is heel comfortabel om les te geven met Galactiq!"

  Paulius Skaisgir
 • Eenvoudig en effectief

  "De stap-voor-stap constructie- en codeerinstructies op galactIQ waren eenvoudig en effectief, en zorgden voor succes bij de studenten, ongeacht hun niveau. Samen met de instructies hielden de online tutorials de leerlingen bezig en stimuleerden ze hen om in de loop van de week meer zelfvertrouwen te krijgen. De leerlingen werden vooral geïnspireerd om ambitieus te zijn met hun ontwerpen; ze creëerden unieke en innovatieve robots. Over het geheel genomen is het een briljante ervaring!"

  Michelle C.
 • Het is makkelijk en leuk

  "Galactiq is de perfecte manier om jongere kinderen te leren coderen en robotica te leren, zelfs als je zelf weinig tot geen ervaring hebt met coderen. Voor elke les neem ik de les van vandaag door om inzicht te krijgen in de doelen en doelstellingen van vandaag. Met de hands-on informatie die alleen beschikbaar is voor leraren, kunt je Galactiq gebruiken als een handleiding om alles te leren wat nodig is om de les te geven."

  Caro Cools

Word nu lid
voor slechts
59,99€/maand

Brain

Mediawijsheid

Gedrag, veiligheid en kennis van de online-wereld
Een 'must' voor alle kinderen in het basisonderwijs. Leerlingen zullen de online omgeving waarmee ze worden omringd, beter leren begrijpen.

Robotica

Maak, observeer en wordt enthousiast
Door kinderen al op jonge leeftijd techniek en robotica te leren, geef je ze een basisvaardigheid mee die in de toekomst van essentieel belang kan worden.

Game Ontwikkeling

Schets, ontwerp, ontwikkel en test
Het ontwerpproces van een videogame omvat het plannen, ontwerpen, programmeren, testen en lanceren van een game. Een compleet digitaal creatief proces dat het zelfvertrouwen en de programmeervaardigheden van leerlingen bevordert.

Web Ontwikkeling

Programmeer talen van jongs af aan
Programmeertalen maken deel uit van een sterke en slimme opvoeding voor de nieuwe generaties. Javascript, CSS, HTML of Python zijn eenvoudig te leren dankzij de galactIQ onderwijsmethode.

Digitale Creativiteit

Waar we onze creatieve grenzen verleggen
Digitale creativiteit verbindt alle andere planeten. Leer niet alleen de basisbeginselen van technologie maar maak het iets unieks, iets eigens. GalactIQ daagt leerlingen uit om hun creatieve horizon te verbreden.